हिट हुनको लागि बलिउडका यी स्टारले पार गरेका थिए सबै हद !

१. रणदीप हुड्डा
अभिनेता रणदिपलाई पनि बलिउडमा स्थापित हुने धेरै पापड बेल्नु परेको थियो । उनले गरेको चलचित्रहरुमा प्राय: गम्भीर भूमिकामा देखा पर्ने उनले चलचित्र ‘रंग रसिया’मा न्युड सिन दिएका थिए। जसको कारण उनि विवादमा मुछिएका थिए ।

२. रणबीर कपूर
रणवीरले सन् २००७ मा चल्चिर्त्र ‘सावरिया’बाट बलिउडमा डेब्यु गरेका थिए । आफ्नो डेब्यु चलचित्रबाट नै आमदर्शक माझ छुट्टै छवि छोड्नका लागि चलचित्रको शिर्ष गीतमा तौलियाको मात्र साहारामा डान्स गरेका थिए । जसले गर्दा उनको निकै आलोचना पनि भएको थियो ।

३. प्रियंका चोपड़ा
बलिउड डिभा प्रियंका चोपडाको पनि सुरुमा बलिउड यात्रा सफल भएको मानिदैन । धेरै संगर्ष पछि मात्र सफलताको स्वाद चाख्न पाएकी प्रियंका अहिले बलिउडमा न. १ अभिनेत्रीमा पर्छिन । उनले चलचित्र ‘अन्दाज’मा अक्षय कुमारसँग गरेको लिप सिन र वेड सिनले गर्दा निकै आलोचना खेप्नु परेको थियो ।

४. रणवीर सिंह
बलिउडमा रणवीर सिंहले अहिले आफ्नो छुट्टै पहिचान बनाइ सकेका छन । तर विगतलाई हेर्ने हो भने रणवीरको बलिउड यात्रा त्यति सहज भने मानिदैन। उनले आफु फेमस हुन कै लागी भनेर विभिन्न कर्तुतहरु गर्ने गरेका थिए । उनको कर्तुतको हद त् तब पार भयो जब उनले बाथ टवमा आफ्नो नाङ्गो शरीर सहितको तस्बिर सार्वजनिक गरे । उक्त कर्तुतले गर्दा रणवीरको आलोचना गर्नेहरु पनि बलिउडमा धेरै निस्किएका थिए ।

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video