प्रियंकाको विकिनीमा नयाँ अवतार !

बलिउड देखि लिएर अहिले कलिउडमा पनि चर्चामा आउनको लागि प्रयोग हुने अस्त्र हो विकिनी अवातार । कलिउडका केहि नायिकाहरु अहिले हिट हुनको लागी विकिनीमा फोटो खिचाउन थालेका छन् । यसै क्रममा अहिले नायिका प्रियंका कार्की पुन विकिनी अवतारमा आएकी छिन ।

उनले हिजो आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा स्विमिंग पुलमा विकिनीमा खिचिएको फोटो शेयर गरेकी छिन । जसमा उनि निकै हट पनि देखिएकी छिन् ।प्रियंकाको अंग प्रर्दशन यो पहिलो पटक भने हैन । उनले पहिला पनि यस्ता धेरै खाल्का फोटोहरु शेयर गरिसकेकी छिन र अहिले उनको यस्ता विकिनी अवतारमा  दर्शकहरुले खासै चासो पनि देखाउन छाडेका छन् ।

प्रियंका अहिले सर्वाधिक चलेकी नायिका अन्तर्गत पर्द्छिन भने उनि प्राय हरेक फिल्महरुमा देखिने गर्छिन चाहे त्यहाँ सानो भन्दा सानो रोलनै किन नहोस।

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.