क्यान्सर लागेका बलिउडका यि ५ सेलिब्रेटी

बलिउड फिल्म जगतमा आजकाल विभिन्न कलाकार क्यान्सर पीडित भएको खबर सार्वजनिक भइरहेका छन् । यहाँ हामी तपाईंलाई ती कलाकारबारे जानकारी दिँदै छौं जसमध्ये कतिको क्यान्सरको उपचार भइरहेको छ भने कतिले यसबाट पार पाइसकेका छन् भने कसैको क्यान्सरका कारण मृत्यु भइसकेको छ ।

सोनाली बेन्द्रेः
यो सूचीमा सबैभन्दा पहिले नायिका सोनाली बेन्द्रेको नाम आउँछ किनभने अहिले उनको अमेरिकामा क्यान्सरको उपचार भइरहेको छ । उनलाई हाई ग्रेड क्यान्सर भएको छ । यस्तो क्यान्सरमा शरिरका विभिन्न हिस्सा काम गर्न बन्द गर्छन् ।

राजेश खन्नाः
बलिउडका सुपरस्टार राजेश खन्नालाई क्यान्सरका कारण डायलिसिसमा राखिएको थियो । तर उनी यो लडाईंसँग हारे र सन् २०११ मा उनको मृत्यु भयो ।

मनिषा कोइरालाः
नेपाली मूलकी बलिउड नायिका मनिषा कोइरालालाई पाठेघरको क्यान्सर भएको थियो । उनले अमेरिकामा उपचार गराएकी थिइन् र सन् २०१५ मा उनी पूर्ण रुपमा क्यान्सरमुक्त भएपछि अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएकी थिइन् । उनी अहिले ४२ वर्ष पुगेकी छिन् । पूर्ण रुपमा ठिक भएपछि मनिषाले फिल्म ‘सञ्जु’ मार्फत बलिउडमा ब्याक भएकी थिइन् ।

लिसा रेः
लिसा रेलाई पनि रगतको क्यान्सर भएको थियो तर उनी अहिले पूर्ण रुपमा क्यान्सरमुक्त भइसकेकी छिन् ।

इरफान खानः
यस्तै नायक इरफान खानलाई न्यूरोएन्डोक्राइन क्यान्सर भएको छ । आजकाल उनको लण्डनको एक अस्पतालमा उपचार चलिरहेको छ ।

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.