दीपाश्री र दीपकराजले काटे नील डेविड्स सलूनको रिबन, नील डेविडको ५४ औं आउटलेट

अन्तर्राष्ट्रिय रुपमा स्थापित नेपाली हेयर स्टाइलिस्ट नील डेविड कटवालको नयाँ “ सलून काठमाडौंको सिटी सेन्टरमा पनि सञ्चालनमा आएको छ । छक्का पञ्चा–३ चलचित्रको प्रमोसनमा सक्रिय रहेका अभिनेता दीपकराज गिरी, निर्देश्ँक तथा अभिनेत्री दीपाश्री निरौला तथा हेयरस्टाइलिष्ट नील डेविड कटवालले संयुक्त रुपमा सलूनको रिबन काटेका हुन् ।नेपाल तथा भारतमा स्थापित भैसकेका हेयर स्टाइलिस्ट कटवालको यो ५४ औं सलून हो । सिटी सेन्टरको सलूनलाई युवा उद्यमी आकाश तामाङले सञ्चालनमा ल्यँएका हुन् ।

सूलनको रिबन काट्दै अभिनेता दीपकराज गिरीले नाम ‘नील’ अर्थात भएपनि कटवालले हेयर स्टाइलको क्ष्ँेत्रमा दर्जनौं गोल गर्न सफल भएको प्रतिक्रिया दिए । निर्देश्ँक तथा अभिनेत्री दीपाश्री निरौलाले पनि नील डेविडलाई शुभकामना दि“दै व्यक्तिलाई सुन्दर देखाउने कलालाई स्वदेशदेखि विदेशसम्म फैलाउन सफल भएकोमा बधाइ दिइन् । उद्घाटन समारोहलाई सम्बोधन गर्दै हेयर स्टाइलिस्ट कटवालले नेपालीको मायाकै कारण आफू स्वदेशमा मात्र होइन विदेशमा समेत सक्रिय हुन सफल भएकोमा सबैलाई धन्यवाद दिए । सिटी सेन्टरको तेस्रो तल्लामा सञ्चालनमा आएको नील डेविड्स ईन्टरनेशनल यूनिसेक्स सलूनमा अत्याधुनिक प्रविधियुक्त उपकरण, गुणस्तरीय कस्मेटिक तथा प्रशिक्ष्ँित हेयर स्टाइलिस्टहरुले सेवा प्रदान गर्ने सञ्चालक आकाश तामाङले बताए ।

सिटी सेन्टरमा सञ्चालनमा आएको नया“ सलूनको बारेमा आफ्नो धारणा व्यक्त गर्दै हेयर स्टाइलिस्ट कटवालले काठमाडौंका युवा–युवतीदेखि हरेक उमेरका व्यक्तिको आकर्षक गन्तब्य रहेको कमलपोखरीस्थित सिटी सेन्टरमा खुलेको आफ्नो सलूनमा केश सज्जा सम्बन्धि सम्पूर्ण सुविधाहरु दिने बताए । ‘युवा–युवतीको लूक्स परिवर्तन गर्ने, उनीहरुलाई स्टाइलिस्ट तथा आकर्षक बनाउने हाम्रो एक मात्र उदेश्य हो, नील डेविड भन्छन्–‘आफ्ना ग्राहकहरुलाई राम्ररी बुझ्नु र फेसनेवल देखिनका लागि सहयोग पु¥याउनु हाम्रो मुख्य लक्ष्य हो ।’

भारतको नया“ दिल्लीमा नील डेविड ब्राण्डलाई शिवमाया कम्पनि तथा उत्तर प्रदेशका लागि भिनस इन्टरनेशनलले मास्टर फ्रान्चाइजिज साइन गरिसकेका छन् । निकट भविष्य नै नील डेविड सलून दिल्ली नजिकैको नोयडामा पनि सञ्चालन हुने तयारी भैरहेको छ भने भारत र भुटानको सीमा क्ष्ँेत्र जय गाउ“मा पनि स्थापना हु“दैछ । यसका साथै नेपालकै बिर्तामोड, इटहरी, भैरहवा तथा नेपालगञ्जमा पनि नील डेविड सलून सञ्चालनमा आउने हेयरस्टाइलिस्ट कटवालले स्पष्ट पार्नु भएको छ । कटवाल भन्नु हुन्छ–‘निकट भविष्यमै नेपाल तथा भारतमा हाम्रो सलूनहरुको संख्या एक सय पु¥याउने लक्ष्य छ ।’

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.