नेपाल्स लिटिल आइकन २०१८ मा मुसलिम समुदायकी सेरियान बेगम विजयी

एएनपी मिडिया हाउसद्वारा राजधानीमा आयोजित नेपाल्स लिटिल आइकन २०१८ मा पहिलोपटक मुसलिम समुदायकी बालिका सेरियान बेगम विजयी भएकी छिन्।

लाली गुराँस नेशनल एकेडेमीमा ४ कक्षामा अध्यनरत बेगमले गल्सतर्फको बिजेताको ताजसंगै मस्ट पपुलर र मस्ट एक्टिभको टाईटलसमेत जितेकी छिन्। प्रतियोगितामा सीमरन पुन मगरः फष्ट रनर्सअपका साथ मोष्ट पोजिटिभ एटिटुयुड र मष्ट ट्यालेन्ट, अन्सु बोहराः सेकेन्ड रनर्सअप र मिस कन्जिनियालीटी, रक्षा घिमिरे थर्ड रनर्सअप र मष्ट कन्फीडेन्ट, तनुषा लोहनी फोर्थ रनर्सअप, फेसबुक च्वाईस र मीस परफेक्ट भएका छन्।

त्यसै गरी ओभिया भण्डारीः बेष्ट र्याम वाक, मष्ट व्युटिफुल आइज र मष्ट डिजरभिङ्ग, प्राप्ती ज्वारचन बेष्ट हेयर र मेरिष्का दाहाल बेष्ट स्कीन, सिद्धिका खनालः बेष्ट पर्शनालिटि, केत्की कार्की मोष्ट चार्मिङ्ग र व्युटी वीथ ट्यालेन्ट, समृया देवकोटाः सोसियल एक्टीभ, रुष्मा चौधरीः मष्ट फ्रेण्ड्ली, स्मीता आलेः मष्ट व्युटीफुल, सभ्याता गुरुङ्ग मष्ट डिसिप्लेन, देभान्सी राजवहक मष्ट फोटोजेनिक, तिसा कपालीः मेनेजमेन्ट च्वाईस, शुष्मा तामाङ भिवर्स च्वाईस, बिहानी पाण्डेः क्याटेस्ट बेबी अफ द इयर, प्रनिता ओझा बेस्ट स्माइल, कृति थापाः बेष्ट फिजिक, साधीका ज्ञावालीः मष्ट पंचुयल, रिदम घिसिङ्गः बेष्ट डान्स, एन्जलीका रोक्काः बेष्ट सिङ्गर, सम्पूर्ण लामिछाने बेष्ट स्पीच, प्रकृति थापा बेष्ट आर्टवर्क र बेष्ट परर्फमेन्स, सजकता गुरुङ्गः मेनेजमेन्ट च्वाईस, प्रविसा पाठकः कन्टेस्टन अफ द इयर, मिका केसी बेष्ट फेसन आइकन, अंकीता राईः मोष्ट इस्टालिस, आस्था बोहराः मोष्ट डाइनामिक र श्रृष्टि श्रेष्ठ बेष्ट फिटनेश चुनिए।

त्यसै गरी ८ देखि १२ वर्षका जुनियर बालकतर्पm आयुष सुबेदी विजेताका साथमा मष्ट पपुलर, मिष्टर ह्याण्डसम र मष्ट फोटोजेनिक, श्रृजन गौतम फष्ट रनर्सअपका साथ बेष्ट पर्सनालिटि, र फेसबुक च्वाइस, नवदित घिमिरे सेकेण्ड रनर्सअपका साथ मष्ट ट्योन्ट र बेष्ट सिंगर तथा ओम गुप्ता मिस्टर र्याम वाक र बेष्ट आर्ट वर्क चुनिएका छन्।

१२ देखि १५ वर्षका सिनियर बालिकातर्पm प्राप्तीसिंह राठोरः विजेताका साथमा सोसल एक्टीभ, सबनम गुरुङ्ग फष्ट रनर्सअप र मष्ट चार्मीङ, प्रियंका भण्डारी सेकेन्ड रनर्सअपका साथ बेष्ट स्माइल र बेष्ट आर्टवर्क, एस्टर बरालः थर्ड रनर्सअप र मिस कन्जिनियालीटी, रिदिमा रिजाल फोर्थ रनर्सअपका साथ बेष्ट सिङ्गर, अपेक्षा भण्डारीः मष्ट पपुलर र मष्ट एक्टीभ, सुभेक्षा पाण्डेः बेष्ट ¥यामवाक र मष्ट स्टाइलिस, प्रनिषा पाठकः मष्ट ट्यालेन्ट, आयुष्मा गुरुङ बेष्ट हेयर, रोज गुरुङ बेष्ट स्कीन, सुभेक्षा पौडेल बेष्ट पर्सनालिटी र भ्युवर्स च्वाईस, निभा मानन्धर मष्ट फ्रेण्डली, अनसिका श्रेष्ठः मष्ट व्युटिफुल, नितिता नेम्बवाङ्ग मस्ट डिसिप्लेन, सृति मगर मस्ट कन्फीडेन्ट, कृतिका केसी मस्ट फोटोजेनिक, अनु लामाः मेनेजमेन्ट च्वाइस, क्रीटिना सिटौला बेस्ट फिजिक, रेसिका भेटवाल मस्ट पंचुयल, श्रेया तुलाचन बेष्ट डान्सर, पुष्पा पौडेल बेष्ट स्पीच र मस्ट व्युटिफुल आइज तथा स्नेहा गरुङ्ग मेनेजमेन्ट च्वाइस विजेता भएका छन्।

त्यस्तै सिनियर बालकतर्पm बिनिभ श्रेष्ठ विजेताका साथमा मस्ट ट्यालेन्ट र मस्ट फोटोजेनिक, कृबिप थापा फष्ट रनर्सअपका साथमा मष्ट पपुलर र बेष्ट सिंगर, अनिश रायमाझी सेकेन्ड रनर्सअप र बेस्ट स्पीच, पासाङ लामा ः थर्ड रनर्सअपका साथमा बेस्ट पर्सनालिटी र मस्ट फ्रेण्डली, रनिस चन्दः फोर्थ रनर्सअपका साथमा बेस्ट ¥यामवाक र मिष्टर हाण्डसम, अनमोल दर्नाल फेसबुक च्वाइस र मस्ट कन्फीडेण्ट तथा सुसान्त केसी.बेस्ट आर्टवर्क चुनिए।

प्रतियोगितामा नेशनल प्याबसनका अध्यक्ष रितुराज सापकोटा, गायक सिताराम पोखरेल, गायिका मल्लीका कार्की, इभेन्ट निर्देशक निशुकान्त झा, संगितकार तथा गायिका रेखा पौडेल, संगीतकार सरोज प्याकुरेल, सञ्चारकर्मी राजेन्द्र लुईटेल, निर्माता, निर्देशक तथा संचारकर्मी माधवराज खरेल निर्णायक रहेका थिए। प्रतियोगिता अश्विनी झाको कोरियोग्राफी र कार्यक्रम संचालनमा सम्पन्न भएको थियो।
यो पनि पढ्नुहोस्:
फिल्म ‘डोली’को ट्रेलर सार्वजनीक

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.