नेपालकी श्रृंखलालाई हराइन सिंगापुरकी भानेसाले, माफी माग्दै श्रृंखलाले गरिन यस्तो भिडियो पोस्ट !

मिस वर्ल्ड अन्तरगत हेड टु हेड प्रतिस्पर्धाको दोस्रो राउन्डमा नेपालकी श्रृंखला खतिवडा पराजित भएकी छिन् । सिंगापुरकी सुन्दरी भानेसासंगको च्यालेन्जमा उनि पराजित भएकी हुन् ।

हेड टु हेडको दोस्रो राउन्डमा २० देशका सुन्दरी छानिएका थिए । श्रृंखला टप ३० मा पुग्नका लागि भानेसालाई पछाडि पार्नु पर्ने हुन्थियो ।

हेड टु हेडको दोस्रो राउन्डमा करिब ९० सेकेन्डको भिडियो प्रिजेन्टेसन थियो । श्रृंखलाले फेसबुकमा भिडियो पोष्ट गर्दै प्रिजेन्टेसनमा आफ्नो कमजोरी भएको स्वीकारेकी छन् । उनी सिंगापुरकी सुन्दरी जितको हकदार रहेको पनि बताएकी छन् भने उनले आफुलाई निकै डर लागेको अब के भन्नु हुन्छ होला जस्तो लागेको थियो । मैले टाईम कम हुने हो कि भनेर गरिरा थिए बीचको एक दुई लाईन छुटेको रैछ सरी नेपाल भनेकी छिन ।

I'm out of captions, I guess I said a lot in the video.. but let's show how beautiful we Nepalese are by gracefully accepting our loss. Thank you for getting me to top 20 of head to head. There are still more challenges and judges choices left to make the complete top 30. Let's still give our best 😊💪I'm so happy for you Singapore , you totally deserve it ❤️. Love you @vanessapehAnd to clear the misconception, head to head and beauty with a purpose are different challenges. Head to head won't affect our beauty with a purpose results.#missnepal2018 #missworld2018 #bwap #mnformw #missnepal #missworld #journeytomissworld

Miss World – Nepal ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಶನಿವಾರ, ಡಿಸೆಂಬರ್ 1, 2018

यो पनि पढ्नुहोस्:
लाउरे र सुगम गाउने स्वस्तिमा नाच्ने

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.