‘अनागत’को टिजरमा पनि प्रियंकाको इन्टिमेट सिन

अभिनेत्री प्रियंका कार्की र अभिनेता अर्पण थापाको अभिनय रहेको फिल्म ‘अनागत’ को अफिसियल टिजर सार्वजनिकसंगै प्रदर्शन मिति तय गरिएको छ । फिल्म माघ ११ गतेबाट प्रर्द्शनमा आउनेछ भने सार्वजनिक फिल्मको टिजरमा समस्यानै समस्याले भरिएको कथालाई देखाइएको छ ।

फिल्म ‘कथा काठमाण्डू’मा किस तथा बेडसिनका कारण विवादमा फसेकी उनको यो फिल्मको टिजरमा पनि सोही किसिमको सिन समेटिएको छ । साम्तेन भुटिया निर्देशित फिल्म माउन्टेन रिभर फिल्म्स र टाइनी बट बिग पिक्चर्सको ब्यानरमा फिल्म निर्माण फिल्ममा समीर उपाध्याय, चन्द्र कुमार झा, स्व. निलु डोमा शेर्पा र साम्तेन भुटिया निर्माता रहेका छन् । फिल्ममा अर्पण र प्रियंका कार्की, प्रविण खतिवडा र रोशिन सुवेदीको मुख्य अभिनय रहेको छ ।

यो पनि पढनुहोस् :
‘कागजपत्र’को पोस्टर सार्वजनिकसँगै प्रर्द्शन मिती तय

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.