रु ५१ रुपैयाँ पारिश्रमिकमा बन्यो ‘सारेगामापा’ की मेनुका पौडेलको गीतमा यस्तो म्युजिक भिडियो

नेपाल आइडलबाट बहिरिए पछि भारतीय टेलिभिजन जी टिभीबाट प्रशारण हुने चर्चित सांगीतिक प्रतियोगितात्मक कार्यक्रम ‘सारेगामापा’मा आफ्नो जादु चलाएकी गायिका मेनुका पौडेलको स्वरमा सजिएको ‘रङ भित्रको उजाड जिन्दगी’बोल गीतको छायान्कन सकिएको छ ।

सान थापाले निर्देशन गरेको गीतलाई पत्रकार दीपेन्द्र घिमिरेले लेखेका हुन भने गीतको भिडियोमा विभिन्न फिल्म तथा गीत-संगितबाट चर्चामा रहेकी अभिनेत्री निता ढुंगाना र अभिनेता निराजन प्रधानले जम्मा रु ५१ रुपैयाँ पारिश्रमिक लियर अभिनय गरेका छन ।

निर्देशक थापाका अनुसार, पैसानै सबै कुरा हैन तर यो गीतको  उचित मुल्याङ्कन हुनेछ । गीत अबको केही दिनमा सार्वजनिक हुनेछ ।
बाँकी भिडियोमा हेर्नुहोस्:

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.