समर लभ हेरौ थाइल्याण्ड घुमौ

माघ २५ बाट देशव्यापी प्रर्दशनमा आउने तयारीमा रहेको सुबिन भट्टराईको चर्चित उपन्यास ‘समर लभ’मा आधारित फिल्म ‘समर लभ’हेर्नेले थाइल्याण्ड घुम्न पाउने भएका छन् ।

फिल्म निर्माण टिमका अनुसार फिल्म हेर्ने सम्पूर्ण दर्शकहरुबीच लक्की ड्र गरिनेछ र सोही अनुसार एकले थाइल्याण्ड घुम्मन पाउने छन भने साथ अर्को कोहिलाई पनि लग्न पाइनेछ । तर लक्की ड्र जो कोहिले पनि फिल्मको गीत र ट्रेलर शेयर गरेको हुनु पर्नेछ । यदी लक्की ड्रमा परेको तर फिल्मको गीत र ट्रेलर शेयर नगरेको भए उसले सो अवसर गुमाउनेछ ।

बिन भट्टराईको कथालाई सामीप्यराज तिमल्सेनाले पटकथामा ढालेका हुन् भने फिल्मको संवाद सुबिन र सामीप्य मिलेर लेखेका छन् । नाइटिंगेल इन्टरटेनमेन्टको ब्यानरमा निर्माण गरिएको फिल्ममा खगेन्द्र श्रेष्ठ र इन्दु भण्डारी निर्माता रहेका छन् भने बिनोद अधिकारी कार्यकारी निर्माता रहेका छन् । स्वपन सरकार र मनोज बिक सहनिर्माता रहेको फिल्ममा एकराज तामाङ लाइन प्रोड्युसर रहेका छन् । फिल्ममा पुष्पन प्रधानको संगीत रहेको छ भने फिल्मलाई सञ्जय लामाले छायांकन गरेका हुन् । फिल्मको सम्पादक अर्जुन जिसी रहेका छन् ।

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.