दुई दिनमा कती कमायो ‘ए मेरो हजुर २’ ले ?

शुक्रबार अर्थात् भदौ १६ गतेबाट  प्रदर्सनमा आएको चलचित्र ए मेरो हजुर २ ले आक्रामक व्यापार गरेको छ । सोलो रिलिजको साथमा हप्ताभरि परेको धेरै सार्वजनिक बिदाले “ए मेरो हजुर २” लाई राम्रो फाईदा पुग्ने देखिन्छ । उपत्यका भित्र देखी लिएर उपत्यका बाहिरका सबै हलहरु “ए मेरो हजुर २” मय बनेको छ । बिदेसी सिनेमाहरुलाई समेत “ए मेरो हजुर २” ले बिस्थापित गरेर मल्टिप्लेक्स देखी सिङ्गल थियटर सम्म एकछत्र राज गर्न सफल भएको छ । शनिबार चलचित्रले १.६० करोडको कमाई गरेको निर्माण टिमले जानकारी दिएको छ। यो संगै शुक्रबार र शनिबार गरेर चलचित्रले करिव साढे २ करोड कलेक्सन गर्न सफल भएको छ। झरना थापाको डेव्यु निर्देशनमा तयार भएको चलचित्रमा साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाह, सलिनमान बनियाँ, सलोन बस्नेत, अनुभब रेग्मी सुमन पौडेल लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ।

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video