‘रानी’ को रोमान्टिक गीत सार्वजनिक, रेखा थापाको ‘रुद्रप्रिया’ सँग ‘रानी’ भिड्दै !(फोटो / भिडियो )

 

दयाराम दहाल निर्देशित चलचित्र ‘रानी’को ‘भन भन’ बोलको गीत सार्वजनिक गरिएको छ । कार्तिक २ गतेबाट रिलिज तयारीमा रहेको चलचित्र ‘रानी’ को उक्त गीत कमलादीको सिनेमा हलमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरेर सार्वजनिक गरिएको हो ।

सार्वजनिक गीतमा बिजय घिमिरेको शब्द तथा संगीत रहेको छ भने बिजय र निकिता थापाको स्वर रहेको छ। चलचित्र रानी रेखा थापाको रुद्रप्रिया सँग भिड्ने भएको छ ।

रानी र रुद्रप्रिया दुबै लक्ष्मी पूजाका दिन रिलिज हुने घोषणा भएको छ । चलचित्र रानी मा मलिना जोशी शिर्ष भूमिका रानीको रुपमा प्रस्तुत भएकी छिन् भने नायक अनुपविक्रम शाही, नव नायकहरु सारुक ताम्राकार मनिष सुन्दर श्रेष्ठको मुख्य भूमिका रहेको छ । त्रिकोणात्मक प्रेम कथामा आधारित फिल्म रानी लाई भानु महर्जनको निर्माण गरेका हुन् ।

इन्टर्भ्यू


कार्यक्रमको भिडियो

रानीको गीत

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video