चलचित्र ‘हुर्रे’ को ‘ठेकीमा दही’ लाई दुई हप्तामै १० लाखले हेरे(भिडियो सहित)

काठमाडौं पुस, १४–
गएको डिसेम्बर १० मा युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरिएको चलचित्र ‘हुर्रे’को ‘ठेकीमा दही’ बोलको गीत अहिले सामाजिक सञ्जालमा निकै चर्चित बनेको छ । सार्वजनिक गरिएको करिब दुई हप्तामै यो गीतलाई १० लाख भन्दा बढी पटक हेरिएको छ । निर्माण टिमका अनुसार कमेडी शैलीको गीतमा टिपिकल गाँउघरका शब्द समेटेर डान्सिङ नम्बरको संगीत भएकाले पनि दर्शकले मन पराएको हुन सक्छन् ।

अर्को कुरा नायिका केकी अधिकारीसँग उनका बाउ समान उमेरका हाँस्य कलाकार राजाराम पौडेलले कम्मर मर्काएकाले पनि यो सबैको रोजाईमा पर्न गएको गीत हो । गीतमा केकी र राजारामसँगै अंकित खड्काको मुख्य फिचरिङरहेको छ ।

 

टिपिकल नेपाली गीतको उत्पादन गर्ने संगीतकार भनेर चिनिएका राजनराज शीवाकोटीको संगीत रहेको यो गीतमा राजनराज शिवाकोटी र मिलन आमात्यको स्वर रहेको छ । राजेन्द्र थापाको शब्द रहेको गीतलाई राजन इशानले एरेञ्ज गरेका हुन् । विक्रम स्वाँरको नृत्य निर्देशन रहेको चलचित्रमा दावा शेर्पा, सोनम लामा, छिरिङ दोर्जेले निर्माण गरेका हुन् ।

अनुपबिक्रम शाही, संगीता नापित लगायत कलाकारको मुख्य अभिनय रहेको चलचित्रमा यम थापाको लेखन निर्देशन रहेको छ । चन्दन दत्तले सम्पादन रहेको यो चलचित्र फागुन २५ देखि प्रदर्शनमा आउने भएको छ ।

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video