‘अमेरिका बोइज’ को टिजरमा कमेडी नै कमेडीको बर्षा (भिडियो

काठमाडौं–
चलचित्र ‘अमेरिका बोइज’ को टिजर सार्वजनिक भएको छ । अर्पन थापा, सुनिल थापा, सन्दिप क्षेत्री, हरिहर शर्मा, कामेश्वर चौरासिया, अभय बराल, आशिष प्रसाई, श्रीष्टी कार्की, सारदा गिरी रश्मि भट्ट, रमा थपलिया, सुबाश गजुरेल, राजु खरेल, मनिष राउत लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको ‘अमेरिका बोईज’लाई प्रवेश पौडेलले निर्देशन गरेका हुन् ।

सीबर्ड्स पिक्चर्स र बडी इन्टरटेनमेन्टको ब्यानरमा प्रकाश भुजेल र इन्द्र प्रशाद खरेलले निर्माण गरेको यस चलचित्रका कार्यकारी निर्माता समिर खरेल हुन् भने सह –निर्माताका रुपमा अनुप थापा, यमुना खरेल र राज के.सी रहेका छन् ।

चलचित्रमा कथा स्क्रीनप्ल, सम्वाद बिबेक पाण्डे, छायाङ्कन आलोक शुक्ला, सम्पादन निमेष श्रेष्ठको रहेको छ । चलचित्रमा संगीत दिपक आर जे र जयन जे वाईवाको रहेको छ । सम्राट बस्नेतको द्वन्द्व रहेको चलचित्रको कोरियोग्राफर सुनिल छेत्री र नेपाली ठिटोज हुन । चलचित्र जेठ १८ देखी अल नेपाल रिलिज हुँदै छ ।

हेर्नुस भिडियोः

भिडियो पनि हेर्नुस

Loading…

Watch Dailymotion Video